Metamorfoza Bielsko Białą, stylizacja wizerunku Śląsk

Main menu

Metamorfoza

Zadbaj o to, by inni postrzegali Cię taką, jaka(i) jesteś naprawdę.
Ze mną metamorfoza możliwa już po pierwszym spotkaniu!

Odpowiednia stylizacja wizerunku to podstawa sukcesów i poczucia pewności siebie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wciąż nie możesz odnaleźć swojego stylu? Uważasz, że we wszystkim, co założysz, wyglądasz mniej atrakcyjnie niż inni? Osobista stylistka pomoże Ci odpowiednio dobierać stroje i makijaż, tak byś zawsze czuła się niepowtarzalnie w swoim własnym ciele!

Pozostajesz sobą

Stylizacja wizerunku to nie przebieranki, a wydobycie tego, co w Tobie najpiękniejsze i zatuszowanie tego, co mniej idealne. Dzięki niej dalej będziesz czuć się sobą, ale polepszy się Twoje samopoczucie i zwiększy odwaga w kontaktach międzyludzkich. Pomogę Ci „schudnąć” optycznie nawet do 7 kg, nauczę robić makijaż na każdą okazję i dobierać stroje właściwe dla typu Twojej sylwetki.

Odważ się na zmianę

Po swobodnej rozmowie w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach, podczas której dowiem się o Twoich potrzebach, stylu życia i oczekiwaniach, niezwłocznie zabierzemy się do pracy. Przejrzymy Twoją szafę, pozbędziemy się wszystkich niepotrzebnych rzeczy, stworzymy nowe stylizacje z ubrań, które najlepiej podkreślają zalety Twojej figury i wybierzemy się na uzupełniające te kreacje zakupy.

Zaproponuję kilka najlepiej pasujących do rysów Twojej twarzy fryzur oraz pokażę, jak wykonywać makijaż, byś zawsze czuła się pięknie i świeżo. Stworzymy listę najlepszych dla Ciebie kosmetyków oraz porady, jak zachować dobry wygląd każdego dnia nawet przy niewielkiej ilości czasu.

Przede wszystkim jednak zajmiemy się zwiększaniem Twojej pewności siebie! Kiedy już wiesz, w co się ubrać i jak pomalować, czas, byś uwierzyła, że świat stoi przed Tobą otworem.

Liczbę i długość spotkań ustalimy w zależności od Twoich potrzeb – zauważalna zmiana możliwa jest nawet po pierwszym spotkaniu!

Śląsk, Bielsko – metamorfoza, która może odmienić Twoje życie